32
23.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No nie wiem czy to dobry pomysł, Putin ma cele jak na tacy.
lnmk,,..l (2024.01.24)

info

0  
  1
@pocopoco111 - W tej formie jest niewiele więcej niż tylko zabawką. Gdyby jednak dodać do tego warstwy z dodatkowymi danymi, lub podczepić pod rozbudowany system GIS posiadający już dane z różnych źródeł, to powstaje z tego całkiem rozbudowane i użyteczne narzędzie.
€€€€€ (2024.01.25)