A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No nie wiem czy to dobry pomysł, Putin ma cele jak na tacy.
@pocopoco111 - W tej formie jest niewiele więcej niż tylko zabawką. Gdyby jednak dodać do tego warstwy z dodatkowymi danymi, lub podczepić pod rozbudowany system GIS posiadający już dane z różnych źródeł, to powstaje z tego całkiem rozbudowane i użyteczne narzędzie.