UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"To efekt współpracy elbląskiego samorządu z firmą OPEGIEKA. " - ciekawi mnie która z tych dwóch instytucji zdecydowała o wymazaniu krzyży na świątyniach? Macki..... sięgają wszędzie. Tylko to już jest karykaturalne zachowanie.
spostrzegawczy12