UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Europejsko, jeszcze jakby Elbląg miał łącza satelitarne, bo światłowod się nie rozdwoi wszedzie
obiezyglob
Europejsko, jeszcze jakby Elbląg miał łącza satelitarne, bo światłowod się nie rozdwoi wszedzie
obiezyglob