A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rockowa msza święta przyciągnęłaby do kościoła tłumy!
@Zbyszek1 - A może gdybyś był Polakiem pisałbyś poprawnie po polsku, z interpunkcją czy polskimi literami? Gdzie zabrakło szkoły, w którym roczniku i jaka to szkoła była? Wagary były lepsze? Szanuj język jak chcesz innych obrażać. Czy już takie lenistwo Cię ogarnęło?
Wcześniej imprezy odbywały się na placu cyrkowym, jest duża przestrzeń, nie ma zabudowań tuż przy scenie, może wrócić z imprezami właśnie tam.
Nie wiem, po co tyle jadu wylewacie. Hałas ze sceny tuż przy katedrze przeszkadza we Mszy św.
Ci wszyscy, co tak skarżą się na głośne dzwony, czy chociaż raz napisaliście lub byliście na rozmowie w tej kwestii z kimś, kto za to odpowiada. Na pewno nie, ale anonimowo to plugastwo gorzej niż z puszki pandory..... mądrale
Nie dla imprez na tzw. Placu Cyrkowym lub inaczej klepisku na Wyspie Spichrzów.
Muzyka klasyczna przy Katedrze, Reszta na Placu Konstytucji lub najlepiej na sprawdzonym Placu Jagiellończyka.
Litości
Polska to nie zakrystia Watykanu!
@Osadzone - I sami niewinni też:)
I to jest jedyna aktywność miejskiego pis i pruszaka w tej kadencji RM. Może pruszak najpierw ustali gdie jest bbóg - w katedrze czy na placu, a może wszędzie? Jeżeli pis przejął by kontrolę nad miastem, to będziemy klęczeć na życzenie pruszaka, tak jak wtedy gdy był elbląskim kuratorem. Taki nasz czarnek skrzyżowany z rydzykiem i jędraszewskim a nawet słynną nowak.
Pisośliwki won
a ja dzwonów kościelnych musze słuchać... ?! To powinno być zakazane raz na zawsze