UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem, po co tyle jadu wylewacie. Hałas ze sceny tuż przy katedrze przeszkadza we Mszy św. Ci wszyscy, co tak skarżą się na głośne dzwony, czy chociaż raz napisaliście lub byliście na rozmowie w tej kwestii z kimś, kto za to odpowiada. Na pewno nie, ale anonimowo to plugastwo gorzej niż z puszki pandory..... mądrale


Anuluj