UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to jest jedyna aktywność miejskiego pis i pruszaka w tej kadencji RM. Może pruszak najpierw ustali gdie jest bbóg - w katedrze czy na placu, a może wszędzie? Jeżeli pis przejął by kontrolę nad miastem, to będziemy klęczeć na życzenie pruszaka, tak jak wtedy gdy był elbląskim kuratorem. Taki nasz czarnek skrzyżowany z rydzykiem i jędraszewskim a nawet słynną nowak.

Panie, odpuść mu

Anuluj