UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I to jest jedyna aktywność miejskiego pis i pruszaka w tej kadencji RM. Może pruszak najpierw ustali gdie jest bbóg - w katedrze czy na placu, a może wszędzie? Jeżeli pis przejął by kontrolę nad miastem, to będziemy klęczeć na życzenie pruszaka, tak jak wtedy gdy był elbląskim kuratorem. Taki nasz czarnek skrzyżowany z rydzykiem i jędraszewskim a nawet słynną nowak.

Panie, odpuść mu