UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to jest jedyna aktywność miejskiego pis i pruszaka w tej kadencji RM. Może pruszak najpierw ustali gdie jest bbóg - w katedrze czy na placu, a może wszędzie? Jeżeli pis przejął by kontrolę nad miastem, to będziemy klęczeć na życzenie pruszaka, tak jak wtedy gdy był elbląskim kuratorem. Taki nasz czarnek skrzyżowany z rydzykiem i jędraszewskim a nawet słynną nowak.
Panie, odpuść mu