84
16.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dodatkowo należy wstrzymać ruch w mieście gdy odbywają się przemarsze jakichś dziadków z koronami i inne tego typu igrzyska.
(2024.01.16)

info

9  
  3
Ale jak to? Czyżby Pani Banasiewicz nie wnioskowała jeszcze o ekspertyzę biegłego w zakresie natężenia hałasu? Zastanawiający brak aktywności w tym roku; )
KibiczProstej (2024.01.16)

info

5  
  2
Niech se kościółek dźwiękoszczelne drzwi założy i po problemie
(2024.01.16)

info

9  
  5
Mnie przeszkadzają dzwony kościelne budzące emeryta o godzinie 6.00.Czy mam zgłaszać do Pana Pruszaka ten fakt?
Jerzy11 (2024.01.16)
"W całości zgadzam się z radnym Panem Markiem Pruszakiem" - i co z tego, ze Ty się zgadzasz? Kogo to interesuje. Dzwony huczące co chwila Ci nie przeszkadzają? Jakoś na zachodzie można było dzwony ściszyć a wierni i tak wiedzą kiedy na nabożeństwo trzeba iść bez bębnienia na całą okolicę. Jak byście zapomnieli, jest 21 wiek i ludzie mają zegarki. Po co ten jazgot, dla podkreślenia swojej wyższości - odpowiem. Parę godzin muzyki wam przeszkadza? A sami hałasujecie.
(2024.01.16)
@Jerzy11 - Tak jest. I jeszcze o 21.00 trąby jakieś i 21.37 melodia Wojtyły. Dość tego.
Belfer (2024.01.16)
na pisowskiego trolla mi wyglądasz, prowokacja?
(2024.01.16)
czerwoni działają nadal
zorro (2024.01.16)

info

4  
  2
No nie może być.. Scena przeszkadza? Hdyby tam stały skarbonkach akt zbierak by jueckowi tace, to by nie przeszkadzało? Fakt, nie w tym miejscu powinna być a ten plsc zabudowany kamienicami. Dużo miejsca jest na placu Jagiellończyka, pan tańcujący, plac udostepni.
Bim,bam, oj Oj jej (2024.01.16)

info

2  
  1
To niech dalej w Elblągu rządzą nieudacznicy z PO i komuchy, już miasto i tak zeszło na psy i do roli małej mieścinki bez perspektyw.
Pączek (2024.01.16)