A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dodatkowo należy wstrzymać ruch w mieście gdy odbywają się przemarsze jakichś dziadków z koronami i inne tego typu igrzyska.
Ale jak to? Czyżby Pani Banasiewicz nie wnioskowała jeszcze o ekspertyzę biegłego w zakresie natężenia hałasu? Zastanawiający brak aktywności w tym roku; )
Niech se kościółek dźwiękoszczelne drzwi założy i po problemie
Mnie przeszkadzają dzwony kościelne budzące emeryta o godzinie 6.00.Czy mam zgłaszać do Pana Pruszaka ten fakt?
"W całości zgadzam się z radnym Panem Markiem Pruszakiem" - i co z tego, ze Ty się zgadzasz? Kogo to interesuje. Dzwony huczące co chwila Ci nie przeszkadzają? Jakoś na zachodzie można było dzwony ściszyć a wierni i tak wiedzą kiedy na nabożeństwo trzeba iść bez bębnienia na całą okolicę. Jak byście zapomnieli, jest 21 wiek i ludzie mają zegarki. Po co ten jazgot, dla podkreślenia swojej wyższości - odpowiem. Parę godzin muzyki wam przeszkadza? A sami hałasujecie.
@Jerzy11 - Tak jest. I jeszcze o 21.00 trąby jakieś i 21.37 melodia Wojtyły. Dość tego.
na pisowskiego trolla mi wyglądasz, prowokacja?
czerwoni działają nadal
No nie może być.. Scena przeszkadza? Hdyby tam stały skarbonkach akt zbierak by jueckowi tace, to by nie przeszkadzało? Fakt, nie w tym miejscu powinna być a ten plsc zabudowany kamienicami. Dużo miejsca jest na placu Jagiellończyka, pan tańcujący, plac udostepni.
To niech dalej w Elblągu rządzą nieudacznicy z PO i komuchy, już miasto i tak zeszło na psy i do roli małej mieścinki bez perspektyw.