UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No nie może być.. Scena przeszkadza? Hdyby tam stały skarbonkach akt zbierak by jueckowi tace, to by nie przeszkadzało? Fakt, nie w tym miejscu powinna być a ten plsc zabudowany kamienicami. Dużo miejsca jest na placu Jagiellończyka, pan tańcujący, plac udostepni.
Bim,bam, oj Oj jej