UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jak to? Czyżby Pani Banasiewicz nie wnioskowała jeszcze o ekspertyzę biegłego w zakresie natężenia hałasu? Zastanawiający brak aktywności w tym roku; )

KibiczProstej

Anuluj