UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jak to? Czyżby Pani Banasiewicz nie wnioskowała jeszcze o ekspertyzę biegłego w zakresie natężenia hałasu? Zastanawiający brak aktywności w tym roku; )
KibiczProstej
Ale jak to? Czyżby Pani Banasiewicz nie wnioskowała jeszcze o ekspertyzę biegłego w zakresie natężenia hałasu? Zastanawiający brak aktywności w tym roku; )
KibiczProstej