84
16.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Emerytury juz czas panie Pruszak
obserwatorelblaga (2024.01.16)

info

13  
  7
@Jacyna - Sie rukwa znalazł patrycjusz bejany. Ile tam kredyciku płacisz? W 5000 się zmieścisz? Mordka na kłódkę i pracuj a nie za okno wygladasz.
dasdassasad (2024.01.16)
Znaczna czesc wiary chrzescijanskiej to kultura zydowska ( bracia starsi w wierze). Powiem szczerze- nie lubie kultury zydowskiej, nie lubie tej wiary, nie lubie ksiezy, nie lubie tej katedry, a gdyby ja tak rozebrac przy okazji rozbiprki Palacu Kultury I Nauki w Warszawie, choc to moze jeszcze nie ten czas nie ta pora. A tak nawiasem mowiac. Myslalem ze concert to muzyka powazna, symfoniczna, concert fortepianowy, koncert skrzypcowy, wiolonczelowy. Ale zeby koncertem byl wystep mlodej dziewczynki w towarzystwie dwu chlopczykow z gitarami I bebnisty to tak samo jak studio paznokcia czy studio brwi czy akademia piwa. Z powazaniem Garbusiarz cyklista lat 77
Zbyszek1 (2024.01.16)
@Zbyszek1 - Zbyszku Tobie to już tylko pomarzyć o ty łku Maryni.
(2024.01.16)
Nie igrać z biskupem Jackiem ! On jest specjalistą od egzorcyzmów. Natomiast Pruszaka może mógłby odpowiednio potraktować - uznać jako złego ducha lub demona i zniszczyć jego wpływ na Elbląg. @JPIII
(2024.01.16)

info

5  
  3
@Przekop mierzei - Tego zawodnika już dawno opuścił i rozum zabrał, może nie miał czego.
(2024.01.16)
Jednego obajtka już odwołali
(2024.01.16)

info

6  
  1
Prędzej dzieci usuniętych z łona matki.
(2024.01.16)
Mam dla Prusaka towar nie do odrzucenia, jak myślicie ogarnie temat :⁠-⁠)
(2024.01.16)
W całości zgadzam sie z radnym Panem Markiem Pruszakiem. Wszelkie głośne imprezy powinny zniknąć z otoczenia Katedry. To nie jest teren na tego typu imprezy. W naszym mieście jest wiele miejsc na koncerty przy okazji Dni Elbląga, Dni Muzyki itp. Głośne imprezy mogą się odbywać na Podzamczu, Przy Bramie Targowej, na Placu Jagiellończyka, Amfiteatr na Dolince, Muszla Koncertowa w Bażantarni. Jeżeli to za mało to także na stadionie przy Agrikola / gdzie kiedyś występowała Osibisa i poprzednie Blue Cafe. Także mam nadzieje, że nowe władze Elbląga po wyborach 7 kwietnia dostosują się do prośby kościoła i radnego Pruszaka. Niektórzy proponują też na cele miejskich imprez masowych wykorzystać łąkę w centrum miasta wykupioną 20 lat temu przez pewnego cukiernika. Zawsze mógłby zarobić na jej wydzierżawieniu,
(2024.01.16)