UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie może być.. Scena przeszkadza? Hdyby tam stały skarbonkach akt zbierak by jueckowi tace, to by nie przeszkadzało? Fakt, nie w tym miejscu powinna być a ten plsc zabudowany kamienicami. Dużo miejsca jest na placu Jagiellończyka, pan tańcujący, plac udostepni.
Bim,bam, oj Oj jej