UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie może być.. Scena przeszkadza? Hdyby tam stały skarbonkach akt zbierak by jueckowi tace, to by nie przeszkadzało? Fakt, nie w tym miejscu powinna być a ten plsc zabudowany kamienicami. Dużo miejsca jest na placu Jagiellończyka, pan tańcujący, plac udostepni.

Bim,bam, oj Oj jej

Anuluj