A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to proszę dzwonami nie napierdzielac kiedy kawę pije bo ni to spokój zakłóca
Kiedy zostanie rozstrzygnięta sprawą parkowania samochodów pod katedrą!
Przed każdym kościołem powinny być zdjęcia księży oprawców i emitowane powinny być krzyki tych dzieci
Wystarczy dostosować godziny mszy do godzin koncertów. Gdzie jest więcej ludzi na mszy czy na koncercie? Więc niech mniejszość dostosuje sie do większości.
Brejvik w Norwegii też się skarży na złe traktowanie
a mi przeszkadzają dzwony
mi przywyknięcie do bicia dzwonów zajęło pół roku, a mam balkon z widokiem na katedrę. koncerty won za rzekę, plac pod kościołem to nie jest miejsce na to. Zaraz plebejusze z miasta będą zgłaszać uwagi.
Jarosław "Wielki" pokazywał kiedyś "Polskę w ruinie" stojąc dumnie na trawniku po drugiej stronie bulwaru a jak naprawdę wygląda Polska w ruinie można zobaczyć patrząc na siedzibę pisuarów, okna zabite dechami, wybite szyby, budynek w stanie katastrofalnym przez 8 lat rządów tych nieudaczników nie dość że nie zrobili porządku to jeszcze większy syf zostawili
Nie znam człowieka ale na mownicy sejmowej dobrze powiedział.2 tys lat temu lud też krzyczał UWOLNIJ UWOLNIJ. Wtedy chodziło o barabasza ( też pospolity przestępca)
To katedra i jej mieszkańcy zagłuszają sumienia ich wyznawców i krzyki dzieci z rozrewanym odbytem