84
16.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to proszę dzwonami nie napierdzielac kiedy kawę pije bo ni to spokój zakłóca
Inc (2024.01.16)
Kiedy zostanie rozstrzygnięta sprawą parkowania samochodów pod katedrą!
(2024.01.16)

info

14  
  2
Przed każdym kościołem powinny być zdjęcia księży oprawców i emitowane powinny być krzyki tych dzieci
Wiara pedolicka (2024.01.16)

info

14  
  19
Wystarczy dostosować godziny mszy do godzin koncertów. Gdzie jest więcej ludzi na mszy czy na koncercie? Więc niech mniejszość dostosuje sie do większości.
(2024.01.16)

info

15  
  13
Brejvik w Norwegii też się skarży na złe traktowanie
Tak to widzę (2024.01.16)

info

6  
  1
a mi przeszkadzają dzwony
mazurek1 (2024.01.16)

info

20  
  12
mi przywyknięcie do bicia dzwonów zajęło pół roku, a mam balkon z widokiem na katedrę. koncerty won za rzekę, plac pod kościołem to nie jest miejsce na to. Zaraz plebejusze z miasta będą zgłaszać uwagi.
Jacyna (2024.01.16)
Jarosław "Wielki" pokazywał kiedyś "Polskę w ruinie" stojąc dumnie na trawniku po drugiej stronie bulwaru a jak naprawdę wygląda Polska w ruinie można zobaczyć patrząc na siedzibę pisuarów, okna zabite dechami, wybite szyby, budynek w stanie katastrofalnym przez 8 lat rządów tych nieudaczników nie dość że nie zrobili porządku to jeszcze większy syf zostawili
JiL (2024.01.16)

info

14  
  10
Nie znam człowieka ale na mownicy sejmowej dobrze powiedział.2 tys lat temu lud też krzyczał UWOLNIJ UWOLNIJ. Wtedy chodziło o barabasza ( też pospolity przestępca)
Prawda oczy otwiera (2024.01.16)

info

9  
  2
To katedra i jej mieszkańcy zagłuszają sumienia ich wyznawców i krzyki dzieci z rozrewanym odbytem
(2024.01.16)