UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jarosław "Wielki" pokazywał kiedyś "Polskę w ruinie" stojąc dumnie na trawniku po drugiej stronie bulwaru a jak naprawdę wygląda Polska w ruinie można zobaczyć patrząc na siedzibę pisuarów, okna zabite dechami, wybite szyby, budynek w stanie katastrofalnym przez 8 lat rządów tych nieudaczników nie dość że nie zrobili porządku to jeszcze większy syf zostawili

JiL

Anuluj