A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Idźcie śpiewać pod zakładami karnymi. Tam sami katolicy siedzą
Proponuję przenieść Katedrę na Modrzewinę tam jest spokój i cisza.
W internetach piszą że pisowcy planują otruć kaminskiego by zrobić z niego męczennika.
przenieść imprezy obok bramy targowej i będzie spokój, a tu dać ludziom miejsce na odpoczynek przy fontannie
@Gotowi na wszystko - To pewnie w TV Republika zwana Bananową.
@Przekop mierzei - Prezydent vel Podpis vel Długopis. Podpisywał co mu pod nos przynieśli a teraz miny stroi, że bałagan prawny. Wyobraź sobie, że szary człowiek po prawomocnym skazaniu wychodzi do prasy i mówi, że to tylko opinia i stosować się do wyroku nie zamierza.
A ja proponuję odwołać wszystkie miejskie imprezy na placu katedralnym a że sceny transmisja mszy i będzie git
@Gotowi na wszystko - Ciekawe czy grypsuje gagatek. Git na sztywnej celi. Bo wieść gminna niesie, że jego Maniura to zapisała się na darmowe szkolenia z obsługi kaloryfera.
Mi przeszkadza jak te cwaniaki w każdy dzień powszedni tłuką dzwonami o 6.30 budząc ludzi którzy nie muszą tak wcześnie wstawać. Bo idą do pracy na późniejsze godziny, bo są emerytami. Bo mają np: ferie zimowe czy wakacyjne. Te kilka czy kilkanaście osób, które idą tak wcześnie rano na msze doskonale wiedzą o której one się odbywają i nie trzeba im o tym przypominać dzwonami budząc niepotrzebnue przy okazji tysiące innych osób. Może tym ten pisior by się zainteresował?
Na placu katedralnym najpierw należy odbudować kamienice - jak przed wojną i tyle.