UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie znam człowieka ale na mownicy sejmowej dobrze powiedział.2 tys lat temu lud też krzyczał UWOLNIJ UWOLNIJ. Wtedy chodziło o barabasza ( też pospolity przestępca)
Prawda oczy otwiera
Nie znam człowieka ale na mownicy sejmowej dobrze powiedział.2 tys lat temu lud też krzyczał UWOLNIJ UWOLNIJ. Wtedy chodziło o barabasza ( też pospolity przestępca)
Prawda oczy otwiera