A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rząd znaczy nieład, państwo znaczy chaos, najlepsza władza to ta, której nie ma.
Rydzol czeka na kasę. Kopytkami przebiera.
Skandalllll !!! Platforma wycina drzewa !!!!! Gdzie Greta !!!!!
" to jedna z powierzchni leśnych, na której aktualnie pozyskujemy drewno. " w ostatnich latach nie ma miejsca w lasach Wysoczyzny Elbląskiej, gdzie nie pozyskujecie drewna. Z którego to 40 % idzie na eksport do Chin, Taka prawda.
Trele morele mordercy lasów i tyle...
Jeden błąd poprawiłaś/eś. "Ląd" na lont. Brawo. Ale powieliłaś/eś jeszcze jeden błąd. Spróbuj go znaleźć i poprawić.
@Polexit - Czyli jednak rozumek nie pozwala... nawet na zrozumienie tekstu pisanego, co pozwala zarzucić postom GM brak elementów merytorycznych. Na to nic nie da się poradzić.
@GłębokaMyśl - Przedstawiłem tobie kilka punktów na temat eurokouchozu. Po twoim kolejnym komentarzu wynika że jest to dla ciebie zbyt dużo wiedzy do pochłonięcia. Wolisz dalej szczekać. Ujadaj ujadaj jak idealnie ulepiony Europejczyk.
proszę wszystkich komentujących aby sprawdzili co mają z drewna w domu: meble, schody, konstrukcja dachu, aż po papier toaletowy, nie unikniemy wycinek, istotne jest aby prowadzić prawidłową gospodarkę leśną, a nie destrukcyjną, zapytam jeszcze ilu z was posadziło drzewo? Czy prowadzicie segregację śmieci, czy sprzątacie kupy po psach? Zacznijcie od siebie o dbanie środowiska, a potem komentujcie, większość ma wszystko w dupie tylko pieni się bo rowerkiem chce pojeździć, a na ten czas może wybrać inną trasę. Zawsze źle.
jeśli Pis sprzedawał drzewo do Chin to powinni za to siedzieć, gospodarka leśna powinna być prowadzona wyłącznie na potrzeby Polaków, i tyle ile się wycina to powinno być posadzone razy pięć,