UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" to jedna z powierzchni leśnych, na której aktualnie pozyskujemy drewno. " w ostatnich latach nie ma miejsca w lasach Wysoczyzny Elbląskiej, gdzie nie pozyskujecie drewna. Z którego to 40 % idzie na eksport do Chin, Taka prawda.

pampi-ZAWADA