UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeśli Pis sprzedawał drzewo do Chin to powinni za to siedzieć, gospodarka leśna powinna być prowadzona wyłącznie na potrzeby Polaków, i tyle ile się wycina to powinno być posadzone razy pięć,
222xxx
jeśli Pis sprzedawał drzewo do Chin to powinni za to siedzieć, gospodarka leśna powinna być prowadzona wyłącznie na potrzeby Polaków, i tyle ile się wycina to powinno być posadzone razy pięć,
222xxx