UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeśli Pis sprzedawał drzewo do Chin to powinni za to siedzieć, gospodarka leśna powinna być prowadzona wyłącznie na potrzeby Polaków, i tyle ile się wycina to powinno być posadzone razy pięć,

222xxx

Anuluj