A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kon-sty-tu-cja - Nie teraz to wina poprzedników - wcześniej Patologia Obywatelska sie obruszała, gdy im jako poprzednikom zarzucano winy, ale teraz zmienili zdanie :)
@Polexit - Unia, Berlin może Moskwa, jeden bigos. Zwolennicy czarnych sukienek, tzw. prawacy marzą o porządkach jak w niezależnej, wolnej Korei Płn.
@Jjvx - Zapomniałeś wysłać do tego z łupieżem i dziurą w zębie co wybudował(przekopał) sobie pomnik na Mierzei Wiślanej.
@kon-sty-tu-cja - Żeby ameby przejrzały na oczy nie ma szansy. Mimo hucp organizowanych przez "zwycięzców" wyborów (wszak tak im się cały czas wydaje), nastąpi normalizacja, takie hece jak organizatorzy tych "chec", ale heca albo "checa".
słuchając człowieka którego zwali prezydentem :-) jestem również głęboko wstrząśnięty faktem dokonanym że sam podpala lont i prosi o spokój ! czy wietrzny spokój ? Czas pokaże ?
@GłębokaMyśl - Jedno jest pewne. Każdy twój komentarz to dowód na to że nie udajesz. W twoich komentarzach jest zero merytoryki. Jedynie ujadanie jak psiak za furtką kiedy akurat ktoś przychodzi przy odrodzeniu.
Ja to dla tego pana od lasów mam podziw. Wszystko potrafi ubrać w liczby, daty i poprowadzić do szczęsliwego zakonczenia. Tymczasem odwiedzając Wysoczyznę i wydreptując jej ścieżki od 30 lat, nie pamietam żeby las był tam tak złomotany jak obecnie. To juz przestaje byc las. To jakieś krzaczowiska i zagajniki.
Czemu przy trasie Green Velo w Jagodniku jest prowadzona wycinka? No po to, żeby się żaden rowerzysta głową w drzewo nie uderzył..
A jakieś odniesienia, gdzie to były komunikowane te zamiary, czy cuś?
@kon-sty-tu-cja - Jakiś z PO jechał tym autobusem i nieopatrznie gdzieś napisał że autobus się tam zatrzymał, kierowca wysiadł i gdzieś poszedł. Potem nieudolnie to próbował prostować.