UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proszę wszystkich komentujących aby sprawdzili co mają z drewna w domu: meble, schody, konstrukcja dachu, aż po papier toaletowy, nie unikniemy wycinek, istotne jest aby prowadzić prawidłową gospodarkę leśną, a nie destrukcyjną, zapytam jeszcze ilu z was posadziło drzewo? Czy prowadzicie segregację śmieci, czy sprzątacie kupy po psach? Zacznijcie od siebie o dbanie środowiska, a potem komentujcie, większość ma wszystko w dupie tylko pieni się bo rowerkiem chce pojeździć, a na ten czas może wybrać inną trasę. Zawsze źle.
e2lle