48
10.01.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
U nich wszystko jest zaplanowane. Zaplanuję wyciąć 100% drzewostanu. Przyjdzie kontrola. Wykonujemy prace zaplanowane.
(2024.01.10)

info

9  
  3
To jest Państwo wg PiS. Lasy Państwowe powinny od dawna nazywać się Państwowym Przedsiębiorstwem Pozyskiwania Materiału Drzewnego. Maszynka do zarabiania pieniędzy do czasu aż zabraknie drzew do wycinki.
(2024.01.10)

info

11  
  7
@Drzewiec - Niezłe prawda. Nominaci Ziobry w Lasach Państwowych trzymają się stołków jak Obajtek. Państwo prawa rodzi się w bólach. Spokojnie się to szambo oczyści. Dwóch gagatków już siedzi.
(2024.01.10)
@Zbyszek68 - Ludzie bez drzew długo nie pociągną... Nawet zabójczo piękni i inteligentni.
GłębokaMyśl (2024.01.10)
@Polexit - Szanowny pan udaje GŁUPKA za pieniądze, czy po prostu rozumek na więcej nie pozwala ?
GłębokaMyśl (2024.01.10)
wysłałem e. mail do rudego co wstrzymał wycinki tylko o Elblągu zapomniał, teraz lesnicy wylądujecie za kratkami na Grochowie,
Jjvx (2024.01.10)
Znając obecny reżim lasy państwowe pójdą siedzieć.
Darz Bór . (2024.01.10)

info

5  
  5
A teraz to już pytajcie ekipę tuska dlaczego wycinają. I jeżeli to taka tragedia to dlaczego to nie zostało zastopowane. Teraz to będzie tak że nadal będą wycinać ale teraz to będzie dobre wycinanie. PIS źle wycinał a my ok. Tak samo jak PISowskie 164 md złotych to było za dużo a nasze 185 mld zł to jest w sam raz. Ciekawe czy lemingi zaczynają przeglądać na oczy czy nadal bielmo? Autobus przed pałacem prezydenckim naprawdę się "zepsuł"? Takie chece nas czekają że głowa mała.
kon-sty-tu-cja (2024.01.10)
pisowcy i ziobryści zbierają na wąsika i kamińskiego kasę
(2024.01.10)

info

6  
  6
@gx,h - A Bodnarowi już nie przeszkadza wspólna rola Prokuratora Generalnego i Ministra Spraawiedliwości czy jeszcze poczeka, aby "oczyścić" balagan? :) Tak ze 4 lata trzeba nie? Żeby mieć wymówkę :) Cale lata lemingomw wmawiali, że to źle, ale teraz to jest dobre, więc trzeba dać lemingom nową narrację :)
Ent (2024.01.10)