A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
U nich wszystko jest zaplanowane. Zaplanuję wyciąć 100% drzewostanu. Przyjdzie kontrola. Wykonujemy prace zaplanowane.
To jest Państwo wg PiS. Lasy Państwowe powinny od dawna nazywać się Państwowym Przedsiębiorstwem Pozyskiwania Materiału Drzewnego. Maszynka do zarabiania pieniędzy do czasu aż zabraknie drzew do wycinki.
@Drzewiec - Niezłe prawda. Nominaci Ziobry w Lasach Państwowych trzymają się stołków jak Obajtek. Państwo prawa rodzi się w bólach. Spokojnie się to szambo oczyści. Dwóch gagatków już siedzi.
@Zbyszek68 - Ludzie bez drzew długo nie pociągną... Nawet zabójczo piękni i inteligentni.
@Polexit - Szanowny pan udaje GŁUPKA za pieniądze, czy po prostu rozumek na więcej nie pozwala ?
wysłałem e. mail do rudego co wstrzymał wycinki tylko o Elblągu zapomniał, teraz lesnicy wylądujecie za kratkami na Grochowie,
Znając obecny reżim lasy państwowe pójdą siedzieć.
A teraz to już pytajcie ekipę tuska dlaczego wycinają. I jeżeli to taka tragedia to dlaczego to nie zostało zastopowane. Teraz to będzie tak że nadal będą wycinać ale teraz to będzie dobre wycinanie. PIS źle wycinał a my ok. Tak samo jak PISowskie 164 md złotych to było za dużo a nasze 185 mld zł to jest w sam raz. Ciekawe czy lemingi zaczynają przeglądać na oczy czy nadal bielmo? Autobus przed pałacem prezydenckim naprawdę się "zepsuł"? Takie chece nas czekają że głowa mała.
pisowcy i ziobryści zbierają na wąsika i kamińskiego kasę
@gx,h - A Bodnarowi już nie przeszkadza wspólna rola Prokuratora Generalnego i Ministra Spraawiedliwości czy jeszcze poczeka, aby "oczyścić" balagan? :) Tak ze 4 lata trzeba nie? Żeby mieć wymówkę :) Cale lata lemingomw wmawiali, że to źle, ale teraz to jest dobre, więc trzeba dać lemingom nową narrację :)