UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja to dla tego pana od lasów mam podziw. Wszystko potrafi ubrać w liczby, daty i poprowadzić do szczęsliwego zakonczenia. Tymczasem odwiedzając Wysoczyznę i wydreptując jej ścieżki od 30 lat, nie pamietam żeby las był tam tak złomotany jak obecnie. To juz przestaje byc las. To jakieś krzaczowiska i zagajniki.