UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to dla tego pana od lasów mam podziw. Wszystko potrafi ubrać w liczby, daty i poprowadzić do szczęsliwego zakonczenia. Tymczasem odwiedzając Wysoczyznę i wydreptując jej ścieżki od 30 lat, nie pamietam żeby las był tam tak złomotany jak obecnie. To juz przestaje byc las. To jakieś krzaczowiska i zagajniki.


Anuluj