UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to dla tego pana od lasów mam podziw. Wszystko potrafi ubrać w liczby, daty i poprowadzić do szczęsliwego zakonczenia. Tymczasem odwiedzając Wysoczyznę i wydreptując jej ścieżki od 30 lat, nie pamietam żeby las był tam tak złomotany jak obecnie. To juz przestaje byc las. To jakieś krzaczowiska i zagajniki.