A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dumni z mini Elbląga - Zapewne gdyby PiS z tym wąsaczem to organizowało był by przepych.. ale za nasze... i byśmy oddawali to kilka lat... mam w d.. taka wigilię...
Co Krasulski był by lepszy... hahaha
Jedyny Chór w Elblągu którego nie lubi Ratusz
Nigdy tam nie pójdę z rodziną póki za tym wszystkim zamiast Miłości będzie stała sitwa polityczna.
@Dumni z mini Elbląga - Bo Wróbelek też ma.... mini
@Romano - I bardzo dobrze
Mieliście rok na usamodzielnienie
Pójdziemy tam dopiero wtedy gdy w Elblągu nastanie normalność. Gdy skończą się te złośliwe intrygi, mobbingi, ściganie krytykantow w internecie, fochy itd. Teraz to jedynie festiwal obłudy. Czas na zmiany chcemy zmiany!
wysyłam milicję do ciebie...