18
09.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dumni z mini Elbląga - Zapewne gdyby PiS z tym wąsaczem to organizowało był by przepych.. ale za nasze... i byśmy oddawali to kilka lat... mam w d.. taka wigilię...
(2023.12.09)
Co Krasulski był by lepszy... hahaha
(2023.12.09)
Jedyny Chór w Elblągu którego nie lubi Ratusz
(2023.12.09)
Nigdy tam nie pójdę z rodziną póki za tym wszystkim zamiast Miłości będzie stała sitwa polityczna.
(2023.12.09)

info

7  
  4
@Dumni z mini Elbląga - Bo Wróbelek też ma.... mini
(2023.12.09)
@Romano - I bardzo dobrze Mieliście rok na usamodzielnienie
Jajajajajajjajaa (2023.12.10)
Pójdziemy tam dopiero wtedy gdy w Elblągu nastanie normalność. Gdy skończą się te złośliwe intrygi, mobbingi, ściganie krytykantow w internecie, fochy itd. Teraz to jedynie festiwal obłudy. Czas na zmiany chcemy zmiany!
Elblążanie dumni z PIS (2023.12.10)

info

5  
  2
wysyłam milicję do ciebie...
(2023.12.10)