UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dumni z mini Elbląga - Zapewne gdyby PiS z tym wąsaczem to organizowało był by przepych.. ale za nasze... i byśmy oddawali to kilka lat... mam w d.. taka wigilię...
@Dumni z mini Elbląga - Zapewne gdyby PiS z tym wąsaczem to organizowało był by przepych.. ale za nasze... i byśmy oddawali to kilka lat... mam w d.. taka wigilię...