UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pójdziemy tam dopiero wtedy gdy w Elblągu nastanie normalność. Gdy skończą się te złośliwe intrygi, mobbingi, ściganie krytykantow w internecie, fochy itd. Teraz to jedynie festiwal obłudy. Czas na zmiany chcemy zmiany!
Elblążanie dumni z PIS