UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pójdziemy tam dopiero wtedy gdy w Elblągu nastanie normalność. Gdy skończą się te złośliwe intrygi, mobbingi, ściganie krytykantow w internecie, fochy itd. Teraz to jedynie festiwal obłudy. Czas na zmiany chcemy zmiany!

Elblążanie dumni z PIS

Anuluj