UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pójdziemy tam dopiero wtedy gdy w Elblągu nastanie normalność. Gdy skończą się te złośliwe intrygi, mobbingi, ściganie krytykantow w internecie, fochy itd. Teraz to jedynie festiwal obłudy. Czas na zmiany chcemy zmiany!

Elblążanie dumni z PIS