Wybrany wątek opinii
Nawet karuzela skromna jak przystało na prezydenta który lubi wszystko w wersji mini.. A faktura za wynajęcie pewnie wysoka. Panie Witoldzie ( i pracownicy ratusza, którzy biorę pensję za czytanie komentarzy- proszę przekazać włodarzowi moje pytanie ), widział pan karuzelę w Gdańsku?
Do moderacji
Odpowiedz
25
12
@Dumni z mini Elbląga - Choć jal wiemy prezydent nie zawsze jest „dysponowany” i jest z nim kontakt. Ludzie mówią, że często tego kontaktu brak. A gdy kot śpi, myszy w ratuszu harcują…
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
@Dumni z mini Elbląga - y jesteś mnini.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Dumni z mini Elbląga - Zapewne gdyby PiS z tym wąsaczem to organizowało był by przepych.. ale za nasze... i byśmy oddawali to kilka lat... mam w d.. taka wigilię...
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Co Krasulski był by lepszy... hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Dumni z mini Elbląga - Bo Wróbelek też ma.... mini
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
wysyłam milicję do ciebie...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0