36
27.11.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zostanie prezesem orlenu
Pop (2023.11.27)

info

15  
  5
Zostanie Archaniolem -:)
(2023.11.27)

info

14  
  4
Pozostała praktycznie nierozwiązywalna, moim zdaniem skrajnie niekorzystna umowa podpisana na 24 lata z EKO, dramatycznie wysokie ceny ciepła dla odbiorców i odmowa Energi Operatora na przyłączenie do sieci farmy fotowoltaicznej. Czy w Radzie Nadzorczej EPEC- u zasiadał lub dalej zasiada Pan wiceprezydent Janusz Nowak? Czy właściciel dopełnił wszystkich obowiązków nadzorczych a jeśli tak to jakie przedsięwziął działania naprawcze? Czy elblążanie są znowu z przysłowiową ręką w nocniku? - Jak dobrze pamiętam to właśnie 5 lat temu złożona została odbiorcom ciepła obietnica obniżenia jego ceny o 20% - czyż nie? Jakie teraz obietnice padną i jaki będzie ich poziom wiarygodności ? Czy będą kolejnym cynicznym tańcem wyborczym ze słupami? Pięć lat w błoto ? Są odpowiedzialni? Spytajcie w UM?
Stefan Rembelski (2023.11.27)

info

27  
  4
Czyżby powrót brylantyny?
Kolegazpracy (2023.11.27)

info

20  
  0
A kto rozliczy straty w EPEC do jakich doprowadził prezesik - znowu przerzucą na mieszkańców (ciekawe jakie premię będą na koniec roku i trzynastki i odprawa dla zarządzającego ?)
mieszkaniec Sielanki (2023.11.27)

info

28  
  4
5 lat siedzenia i pier... co on zrobił przez ten czas oprócz konferencji że to czy tamto nie można zrobić 5 lat
(2023.11.27)

info

20  
  4
bmw
(2023.11.27)

info

5  
  1
Ładnie w CV będzie wyglądało w biedrze na kasie
(2023.11.27)

info

8  
  3
Na następcę proponuję pana posła Śliwkę. A jeżeli się nie zgodzi to w Elblągu jest kilka osób po krakowskiej AGH.
(2023.11.27)

info

5  
  14
W ostatnich latach każdy prezes jest z siebie mega zadowolony efektów nie ma ale usmiech jest na twarzy
(2023.11.27)

info

17  
  2