A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
można robić prąd z g.....
Pisiorom żal zadki ściska że ktoś może mieć swoje plany..
@zenobiusz - Każdy, kiedy jest lepsza propozycja zawodowa tak postąpi. Bezrobotny może liczyć tylko na zasiłek jeśli zawodowo nie potrafi się pokazać.
Pan prezes bierze zabawki, czyli chyba gdzieś około 200 tys. a może więcej, i znika. Po tych "prezentacjach" po setki tysięcy złotych z kontenerowymi kominkami, raczeniem trójmiejskich byle jakich podmiotów naszym szmalem, uznaniowymi darowiznami, i Umową, przekazującą 75 mln rocznie do EKO, bez najmniejszego wpływu na ich wykorzystanie i na ceny ciepła? Ma się pojawić znowu jakiś nominat z doświadczeniem wykorzystania afrykańskiego słońca na ogrzewanie lepianek plemienia Masajów? Nie tym razem! Czekamy na konkurs na wyłonienie instytucji, która dokona analizy i oceny Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, także Zarządu i Rady Nadzorczej. Musi to być integralną i publiczną częścią procesu przekazania zarządzania firmą. Czekamy na stanowiska klubów radnych i radnych. Nowy prezes i nowi członkowie RN ( to chyba oczywiste) poddani powinni zostać publicznemu przesłuchaniu przed ich powołaniem. Każdy kandydat w wyborach kwietniowych dokona samooceny ( jeżeli już był) lub oceny sytuacji w ciepłownictwie elbląskim. Było dno, teraz już nawet dna nie ma.
@Kat_Na_Idiotów - Może z katem lub idiotą?
Pobawił się w prezesika i znika na następny statek, taki ekspert może pracować tylko za publiczne pieniadze w normalnym świecie nie miałby szans
Bo oni tak leją ten jad z przyzwyczajenia, nic więcej nie potrafią.
BuaHa ha ha ha.
Wyprzedzić Mercedesa i zrezygnować. Szkoda.
Szczur wywalony z tonącego okrętu bo sam nie miał odwagi za burtę wyskoczyć? Podobnie jak swego czasu po objęciu prezydentury przez Dubaj-Inwestorzy-Nowaczyka ustąpił ze stanowiska prezesa, z powodów osobistych P. Kulik?