36
27.11.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
można robić prąd z g.....
(2023.11.27)

info

2  
  2
Pisiorom żal zadki ściska że ktoś może mieć swoje plany..
(2023.11.27)

info

5  
  17
@zenobiusz - Każdy, kiedy jest lepsza propozycja zawodowa tak postąpi. Bezrobotny może liczyć tylko na zasiłek jeśli zawodowo nie potrafi się pokazać.
Czytelnik 66 (2023.11.27)
Pan prezes bierze zabawki, czyli chyba gdzieś około 200 tys. a może więcej, i znika. Po tych "prezentacjach" po setki tysięcy złotych z kontenerowymi kominkami, raczeniem trójmiejskich byle jakich podmiotów naszym szmalem, uznaniowymi darowiznami, i Umową, przekazującą 75 mln rocznie do EKO, bez najmniejszego wpływu na ich wykorzystanie i na ceny ciepła? Ma się pojawić znowu jakiś nominat z doświadczeniem wykorzystania afrykańskiego słońca na ogrzewanie lepianek plemienia Masajów? Nie tym razem! Czekamy na konkurs na wyłonienie instytucji, która dokona analizy i oceny Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, także Zarządu i Rady Nadzorczej. Musi to być integralną i publiczną częścią procesu przekazania zarządzania firmą. Czekamy na stanowiska klubów radnych i radnych. Nowy prezes i nowi członkowie RN ( to chyba oczywiste) poddani powinni zostać publicznemu przesłuchaniu przed ich powołaniem. Każdy kandydat w wyborach kwietniowych dokona samooceny ( jeżeli już był) lub oceny sytuacji w ciepłownictwie elbląskim. Było dno, teraz już nawet dna nie ma.
Ukrop (2023.11.27)

info

14  
  3
@Kat_Na_Idiotów - Może z katem lub idiotą?
(2023.11.27)
Pobawił się w prezesika i znika na następny statek, taki ekspert może pracować tylko za publiczne pieniadze w normalnym świecie nie miałby szans
(2023.11.27)

info

13  
  2
Bo oni tak leją ten jad z przyzwyczajenia, nic więcej nie potrafią.
(2023.11.27)
BuaHa ha ha ha.
Lolek D (2023.11.27)
Wyprzedzić Mercedesa i zrezygnować. Szkoda.
(2023.11.27)

info

10  
  0
Szczur wywalony z tonącego okrętu bo sam nie miał odwagi za burtę wyskoczyć? Podobnie jak swego czasu po objęciu prezydentury przez Dubaj-Inwestorzy-Nowaczyka ustąpił ze stanowiska prezesa, z powodów osobistych P. Kulik?
P. Klim na Prezydenta (2023.11.27)

info

8  
  1