UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto rozliczy straty w EPEC do jakich doprowadził prezesik - znowu przerzucą na mieszkańców (ciekawe jakie premię będą na koniec roku i trzynastki i odprawa dla zarządzającego ?)
mieszkaniec Sielanki
A kto rozliczy straty w EPEC do jakich doprowadził prezesik - znowu przerzucą na mieszkańców (ciekawe jakie premię będą na koniec roku i trzynastki i odprawa dla zarządzającego ?)
mieszkaniec Sielanki