UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto rozliczy straty w EPEC do jakich doprowadził prezesik - znowu przerzucą na mieszkańców (ciekawe jakie premię będą na koniec roku i trzynastki i odprawa dla zarządzającego ?)

mieszkaniec Sielanki

Anuluj