UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozostała praktycznie nierozwiązywalna, moim zdaniem skrajnie niekorzystna umowa podpisana na 24 lata z EKO, dramatycznie wysokie ceny ciepła dla odbiorców i odmowa Energi Operatora na przyłączenie do sieci farmy fotowoltaicznej. Czy w Radzie Nadzorczej EPEC- u zasiadał lub dalej zasiada Pan wiceprezydent Janusz Nowak? Czy właściciel dopełnił wszystkich obowiązków nadzorczych a jeśli tak to jakie przedsięwziął działania naprawcze? Czy elblążanie są znowu z przysłowiową ręką w nocniku? - Jak dobrze pamiętam to właśnie 5 lat temu złożona została odbiorcom ciepła obietnica obniżenia jego ceny o 20% - czyż nie? Jakie teraz obietnice padną i jaki będzie ich poziom wiarygodności ? Czy będą kolejnym cynicznym tańcem wyborczym ze słupami? Pięć lat w błoto ? Są odpowiedzialni? Spytajcie w UM?

Stefan Rembelski