A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@BEZ ŚCIEM proszę - Oczywiście miało być "piszę to nie jako RUSOFIL, którym nie jestem... " ( Bsp )
Może portel wyda książkę wiele twarzy jurasa motorówki?
A co to ten kalingrad ?
ciekawszą pozycją byłaby: "przestępcza działalność zorganizowanej grupy katopisowskiej"
To było bardzo ciekawe spotkanie - gratulacje i podziękowania dla Biblioteki!
co za bzdury, Królewiec od zawsze czyli od swojego powstania nazywany był Krolewcem, dopiero pod sovieckim reżimem zmuszono Polaków do nazywania Krolewca imieniem kata katynskiego Kalinina, co trzeba mieć w głowie aby opowiadać farmazony, że " od niedawna nazywany Krolewcem"?
No i z czego się cieszysz durniu
Twój chory umysł sam to wymyślił???
TA i od rozumu - na złość babci odmrożę sobie uszy. Julki oraz Brajany ZAGŁOSOWAŁY NA PO - KO A teraz panikabo będzie trzeba pracować w niedzielę, NIE BĘDZIE "ROZDAWNICTWA" 500+, 13 I 14 A I BĘDZIE TRZEBA PŁACIĆ PODATKI JAK INNI A NIE WOLNE DO 26 ROKU ŻYCIA ! ! ! BRAWO WY
@Precz z platfusami - Platfus i fleja, to ciebie zrobili.