Wybrany wątek opinii

Warmia i Mazury Wolne Od PiS
(2023.10.23)
No i z czego się cieszysz durniu
Precz z platfusami (2023.10.23)
TA i od rozumu - na złość babci odmrożę sobie uszy. Julki oraz Brajany ZAGŁOSOWAŁY NA PO - KO A teraz panikabo będzie trzeba pracować w niedzielę, NIE BĘDZIE "ROZDAWNICTWA" 500+, 13 I 14 A I BĘDZIE TRZEBA PŁACIĆ PODATKI JAK INNI A NIE WOLNE DO 26 ROKU ŻYCIA ! ! ! BRAWO WY
(2023.10.23)
@Precz z platfusami - Platfus i fleja, to ciebie zrobili.
(2023.10.23)
A Ciebie ruska onuca i niemiecka Helga z wielkim zadem
Precz z platfusami (2023.10.23)
Religia miłości i tolerancji według Koalicji UBywatelskiej
Janusz Nosacz (2023.10.23)
@Janusz Nosacz - Won z religią i religijnymi origami
Pisizm obalony ! (2023.10.24)
Warmia i Mazury tak, Elbląg zawsze z PiSem.
(2023.10.24)
Powrót do komentarzy