Wybrany wątek opinii
Warmia i Mazury Wolne Od PiS
Do moderacji
Odpowiedz
24
26
No i z czego się cieszysz durniu
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
TA i od rozumu - na złość babci odmrożę sobie uszy. Julki oraz Brajany ZAGŁOSOWAŁY NA PO - KO A teraz panikabo będzie trzeba pracować w niedzielę, NIE BĘDZIE "ROZDAWNICTWA" 500+, 13 I 14 A I BĘDZIE TRZEBA PŁACIĆ PODATKI JAK INNI A NIE WOLNE DO 26 ROKU ŻYCIA ! ! ! BRAWO WY
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
@Precz z platfusami - Platfus i fleja, to ciebie zrobili.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
A Ciebie ruska onuca i niemiecka Helga z wielkim zadem
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Religia miłości i tolerancji według Koalicji UBywatelskiej
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Warmia i Mazury tak, Elbląg zawsze z PiSem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1