UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TA i od rozumu - na złość babci odmrożę sobie uszy. Julki oraz Brajany ZAGŁOSOWAŁY NA PO - KO A teraz panikabo będzie trzeba pracować w niedzielę, NIE BĘDZIE "ROZDAWNICTWA" 500+, 13 I 14 A I BĘDZIE TRZEBA PŁACIĆ PODATKI JAK INNI A NIE WOLNE DO 26 ROKU ŻYCIA ! ! ! BRAWO WY