UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co za bzdury, Królewiec od zawsze czyli od swojego powstania nazywany był Krolewcem, dopiero pod sovieckim reżimem zmuszono Polaków do nazywania Krolewca imieniem kata katynskiego Kalinina, co trzeba mieć w głowie aby opowiadać farmazony, że " od niedawna nazywany Krolewcem"?

Igufdytd