UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdury, Królewiec od zawsze czyli od swojego powstania nazywany był Krolewcem, dopiero pod sovieckim reżimem zmuszono Polaków do nazywania Krolewca imieniem kata katynskiego Kalinina, co trzeba mieć w głowie aby opowiadać farmazony, że " od niedawna nazywany Krolewcem"?
Igufdytd