UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Serce boli, gdy się na to wszystko patrzy. Nie tylko ze względu na samych powstańców, starych, schorowanych, odchodzących jeden po drugim. Także ze względu na tych polityków, którzy publicznie wychwalają ich heroizm, a potem tak ich lekceważą. Którzy latami budują mit Powstania Warszawskiego, jako słusznego i bohaterskiego zrywu, a potem z cynicznym uśmiechem próbują zniszczyć legendę jego uczestników. Serce boli, gdy się widzi, jacy ludzie rządzą Polską.
Powstaniec lat 99