UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powstańcy widzą że pis niszczę Polskę jak nazisci. Powstaniec twierdzi że pis stwirzyl dyktaturę. Trzeba być moralnym zerem by wierzyć pisiorom a nie powstańcom

pisowska pato Polska

Anuluj