UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powstańcy widzą że pis niszczę Polskę jak nazisci. Powstaniec twierdzi że pis stwirzyl dyktaturę. Trzeba być moralnym zerem by wierzyć pisiorom a nie powstańcom
pisowska pato Polska
Powstańcy widzą że pis niszczę Polskę jak nazisci. Powstaniec twierdzi że pis stwirzyl dyktaturę. Trzeba być moralnym zerem by wierzyć pisiorom a nie powstańcom
pisowska pato Polska