UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe, ilu z tych patriotów kiboli wie, czym było KEDYW, kim był Zośka itp? Pewnie tak, jak kibole pewnej drużyny że stolicy, w jednym z wywiadów dostępnych na YouTube, posiadają porażającą wiedzę na ten temat. "Zośka"? Pani woźna w szkole była Zośka. Spoko babka. Dziękuję, tyle w temacie. Polecam do obejrzenia:kibice Legii o powstaniu.