Żadnego PiSu!!!! Ktokolwiek aby tylko nie PiS. Bo inaczej będziemy drugą Białorusiąkkkkkk1
Żadnego PiSu!!!! Ktokolwiek aby tylko nie PiS. Bo inaczej będziemy drugą Białorusią