UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie róbcie tu Towarzysze nielegalnego zbiorowiska proszę się rozejść no już no już do domu i do pracy. Jak nie macie zajęcia to trawę kosić bo Elbląg zarósł jak PGR.
CN.
Nie róbcie tu Towarzysze nielegalnego zbiorowiska proszę się rozejść no już no już do domu i do pracy. Jak nie macie zajęcia to trawę kosić bo Elbląg zarósł jak PGR.
CN.