UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie róbcie tu Towarzysze nielegalnego zbiorowiska proszę się rozejść no już no już do domu i do pracy. Jak nie macie zajęcia to trawę kosić bo Elbląg zarósł jak PGR.

CN.

Anuluj