UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie to towarzystwo na tej focie jest żałosne /bez wstydu bez honoru żal na was patrzeć. A szpitala to kto pilnuje ?!!

Pracuś.

Anuluj