UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już raz przypilnowali. Teraz chcą powtórki. Najwięcej głosów nieważnych a ZSL jak do tej pory od tamtego czasy nigdy nie uzyskała takiej ilości oddanych na tą partię głosów. Osiągała i osiąga w granicach 8-9% a wtedy 17%. Tak bardzo wtedy "przypilnowali" i teraz chcą powtórki tylko tym razem z PO ????