UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiście ze wygra pis, ko przegra i w kraju i w elblagu bo mówi się o tym głośno. ! wszystkie środowiska są kontra. w koncu zapracowano na to


Anuluj