UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oczywiście ze wygra pis, ko przegra i w kraju i w elblagu bo mówi się o tym głośno. ! wszystkie środowiska są kontra. w koncu zapracowano na to
oczywiście ze wygra pis, ko przegra i w kraju i w elblagu bo mówi się o tym głośno. ! wszystkie środowiska są kontra. w koncu zapracowano na to