A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnym jest że będą jaja
hehehehe komisja- 10 ludzi każdy z innej partii a poooooeby chca za darmola ludzi, którzy tylko tym z komisji przeszkadzać będą. Niech ruda maaaać sama idzie, sorki fakty, facet który nie wie jak komisja wygląda.... porażka ever
Współczuję PO i PSL proponuję, aby przeprowadził się do Niemiec i przyjęli obywatelstwo niemieckie ! I nie będzie już szału.
@Zakanalak - Nie stekaj patusie
Juras swojego wafla grodzkiego przypilnuj.
gdybym zastanawiał się na kogo oddać głos, to dzięki tym "uczciwym" i "zatroskanym" szybko bym podjął decyzję. Nigdy więcej kapusiów i targowiczan.
To nie opozycja. Tylko Targowica.
tak tęskno za pełnym KORYTEM?
wypędzić pisowców pałami na białoruś
.Wybieramy partie, które i tak fundują nam za nasze podobną kiełbasę wyborczą, której smak nijak sie ma do powyborczego dania głównego. Obojętnie, która wygra to rządzą ci sami, według mechanizmu: opłaceni jedni i drudzy to i tak nasi wygrają. Może czas na inny wariant?