215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewnym jest że będą jaja
Zielarski (2023.07.27)
hehehehe komisja- 10 ludzi każdy z innej partii a poooooeby chca za darmola ludzi, którzy tylko tym z komisji przeszkadzać będą. Niech ruda maaaać sama idzie, sorki fakty, facet który nie wie jak komisja wygląda.... porażka ever
bluerose (2023.07.27)

info

14  
  2
Współczuję PO i PSL proponuję, aby przeprowadził się do Niemiec i przyjęli obywatelstwo niemieckie ! I nie będzie już szału.
Joanna, (2023.07.27)

info

22  
  4
@Zakanalak - Nie stekaj patusie
(2023.07.27)
Juras swojego wafla grodzkiego przypilnuj.
(2023.07.27)

info

24  
  1
gdybym zastanawiał się na kogo oddać głos, to dzięki tym "uczciwym" i "zatroskanym" szybko bym podjął decyzję. Nigdy więcej kapusiów i targowiczan.
(2023.07.27)

info

22  
  2
To nie opozycja. Tylko Targowica.
(2023.07.28)

info

25  
  4
tak tęskno za pełnym KORYTEM?
(2023.07.28)

info

23  
  3
wypędzić pisowców pałami na białoruś
(2023.07.28)
.Wybieramy partie, które i tak fundują nam za nasze podobną kiełbasę wyborczą, której smak nijak sie ma do powyborczego dania głównego. Obojętnie, która wygra to rządzą ci sami, według mechanizmu: opłaceni jedni i drudzy to i tak nasi wygrają. Może czas na inny wariant?
zwyczajna (2023.07.28)

info

3  
  2