UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdybym zastanawiał się na kogo oddać głos, to dzięki tym "uczciwym" i "zatroskanym" szybko bym podjął decyzję. Nigdy więcej kapusiów i targowiczan.


Anuluj