UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdybym zastanawiał się na kogo oddać głos, to dzięki tym "uczciwym" i "zatroskanym" szybko bym podjął decyzję. Nigdy więcej kapusiów i targowiczan.
gdybym zastanawiał się na kogo oddać głos, to dzięki tym "uczciwym" i "zatroskanym" szybko bym podjął decyzję. Nigdy więcej kapusiów i targowiczan.