UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.Wybieramy partie, które i tak fundują nam za nasze podobną kiełbasę wyborczą, której smak nijak sie ma do powyborczego dania głównego. Obojętnie, która wygra to rządzą ci sami, według mechanizmu: opłaceni jedni i drudzy to i tak nasi wygrają. Może czas na inny wariant?
zwyczajna