UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Współczuję PO i PSL proponuję, aby przeprowadził się do Niemiec i przyjęli obywatelstwo niemieckie ! I nie będzie już szału.
Joanna,
Współczuję PO i PSL proponuję, aby przeprowadził się do Niemiec i przyjęli obywatelstwo niemieckie ! I nie będzie już szału.
Joanna,