UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję PO i PSL proponuję, aby przeprowadził się do Niemiec i przyjęli obywatelstwo niemieckie ! I nie będzie już szału.

Joanna,

Anuluj